Share price 13/12/2017 10:23
€87.110 +0.18 %

Locations

Poland - VINCI Locations

World  ○  Poland

  • VINCI (1)
  • VINCI Energies (19)
  • Eurovia (85)
  • VINCI Construction (22)

 

VINCI

VINCI Immobilier

VINCI Energies

VINCI Energies Europe

Eurovia

Poland

ETF

VINCI Construction

Entrepose

Soletanche Freyssinet

VINCI Construction International Network

  • Bud-Inz. Sp. z o.o.
    Łódzka 4/8
    95-100 Zgierz
    Tel. : +48 42 716 20 33
    Fax : +48 42 716 27 30
    bud-inz@bud-inz.pl
    http://www.bud-inz.pl
  • Warbud - VINCI Facilities sp.z o.o.
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 60 00
    Fax : +48 22 567 60 01
    mail@vinci-facilities.de
  • Warbud Beton Sp. z o.o.
    ul. Gniewkowska 44
    01253 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 63 60
    Fax : +48 22 567 63 61
    beton@warbud.pl
  • Warbud SA
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 60 00
    Fax : +48 22 567 60 01
    warbud@warbud.pl
    http://www.warbud.pl
  • Warbud SA - Biuro Techniczne
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 64 50
    Fax : +48 22 567 64 51
    biurotechniczne@warbud.pl
  • Warbud SA - Dyrekcja Budownictwa Inzynierskiego
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 62 50
    Fax : +48 22 567 62 51
    dbi@warbud.pl
  • Warbud SA - Dyrekcja Budownictwa Specjalistycznego
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 62 00
    Fax : +48 22 567 62 01
    dbs@warbud.pl
  • Warbud SA - Region Centrum
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 64 00
    Fax : +48 22 567 64 01
    centrum@warbud.pl
  • Warbud SA - Region Polnoc
    ul. Azymutalna 9
    80298 Gdañsk
    Tel. : +48 58 340 69 30
    Fax : +48 58 550 07 30
    polnoc@warbud.pl
  • Warbud SA - Region Poludnie
    ul. Lindego 1
    30148 Krakow
    Tel. : +48 12 638 31 81
    Fax : +48 12 638 32 64
    poludnie@warbud.pl
  • Warbud SA - Region Poludnie Biuro handlowe
    ul. Warszawska 10
    40-009 Katowice
    Tel. : +48 32 352 23 10
    Fax : +48 32 353 34 35
    katowice@warbud.pl
  • Warbud SA - Region Poludnie Oddzial we Wroclawiu
    ul. Muchoborska 14
    54424 Wroclaw
    Tel. : +48 71 787 75 92
    Fax : +48 71 787 75 94
    wroclaw@warbud.pl
  • Warbud SA - Serwis
    ul. Domaniewska 32
    02-672 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 61 60
    Fax : +48 22 567 61 61
    warbudserwis@warbud.pl
  • Warbud SA - Zaklad Przygotowania Produkcji
    ul. Gniewkowska 63
    01253 Warsaw
    Tel. : +48 22 567 63 30
    Fax : +48 22 567 63 31
    zpp@warbud.pl